Staráme se o bezpečnost
Vaši i Vašeho majetku

Nabízíme instalaci bezpečnostních alarmů, autoalarmů a monitoringu vozidel stejně jako ovládání chytré domácnosti.

Elektronis - o nás

Nabídka produktů, kterými se zabýváme je docela široká, tudíž můžeme uspokojit i nejnáročnější klienty. Rámcově se jedná o slaboproudé a silnoproudé technologie, ale je možné třeba v rámci stavby domku, či jiné stavby využít naší nabídky a sjednotit veškeré rozvody v objektu, tedy silnoproudé i slaboproudé. Především se zaměřujeme na zabezpečovací systémy - alarmy. Výhoda spočívá v tom , že si nebudete muset objednávat vícero firem na víceméně podobnou profesi, tudíž ušetříte čas i prostředky vynaložené na jednání s dalšími firmami. Pomůžeme s vytvořením projektu, poradíme s dalšími profesemi, které se stavby týkají, jako VZT, UT, klima atd.

V rámci novostavby realizujeme a dodáváme kompletní elektroinstalace, hromosvody, slaboproud, osvětlení, rozvaděče, zvonky, revize.

Revize a servis

  • Na veškeré naše instalace a dodávky poskytujeme 2 roky záruku na materiál a 5 let na instalaci. Poskytujeme také záruční a pozáruční servis, dle servisní smlouvy. Po dokončení instalace je provedena revizní a funkční zkouška, kterou je dle dohody provádět také periodicky v dalším období.

Elektroinstalace

  • Kompletní elektroinstalační práce, rekonstrukce, novostavby, RD, celé komplexy. Pravidelné revize, inteligentní elektroinstalace.

Ostatní profese-slaboproud

  • EPS - elektrická požární signalizace
  • IT- strukturovaná kabeláž, datová sít, RACKY cat.5, 6, 7.
  • Domácí telefony a videotelefony
  • CCTV – analogové a IP kamerové systémy

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image​  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera