Bezpečnostní kamery pro Prahu a okolí

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oboru zabezpečovacích systémů, včetně instalace bezpečnostních kamer. Součástí každého systému, který má za úkol kvalitně monitorovat a chránit váš majetek jsou i bezpečnostní kamery. Náš ekosystém je vyplněný kvalitními produkty renomovaných značek na poli tuzemské, ale i mezinárodní rodiny zaměřené na bezpečnost a ochranu majetku.

  • Zajistíme plánování a realizaci vašeho kamerového systému
  • Využíváme kvalitní kamery zejména pro videoverifikační systémy alarmů Jablotron
  • Všechny kamery lze napojit na bezpečnostní centrum společnosti Jablotron, máte tedy perfektní přehled o tom co se děje a můžeme velmi pružně reagovat na potíže
  • Díky aplikaci MyJablotron máte po každé události uložený záznam pro pozdější přehrání

Bezpečnostní kamery a jejich efektivita

Pro kamery v zabezpečovacích systémech vždy platilo, platí a platit bude, že jejich maximální využití potenciálu vznikne vždy ve spojení s kvalitními zabezpečovacími systémy. Díky kamerám lze objekt vizuálně monitorovat bez potřeby být fyzicky na místě a tak šetří vaše náklady. Ve spojení s moderní technologií Jablotron se z nich stává nepostradatelný pomocník ve vašem boji proti krádežím a možnému riziku poškození majetku či objektu. Spolehlivě také indentifikujeme nezvané hosty ve vašem objektu v případě potřeby nebo verifikujeme oprávněné osoby ke vstupu na váš pozemek.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.