Domovní komunikace

Fermax

Specializujeme se na dodávky a instalaci domovních komunikačních systémů značky FERMAX, je jedno, jestli se jedná o novostavbu domu, bytu, či bytového domu, nebo firmy, značka FERMAX se dá použít na veškeré typy instalací.

Jsme vstřícní také rekonstrukcím v bytových domech a rodinných domech, kde původní systém již dosloužil a je nutné ho vyměnit, nebo obměnit. Jsme schopni provést vysoce kvalitní realizaci nového systému na původní vedení, ať je třeba 50 let staré, bez omezení kvality zvuku, nebo obrazu.

Poradíme s výběrem designu a s možnostmi upotřebení v budovách, tak, aby to vyhovovalo všem obyvatelům domu.  Vždy je první krok prohlídka objektu, poté návrh řešení, realizace a ukázka funkčnosti, na dílo poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

Veškerý sortiment zařízení je možné shlédnout na stránkách www.fermax.com

Technologie domovní a bytové komunikace

Fermax je rodinná značka firmy pocházející ze Španělské Valencie. Specializuje se na bytovou komunikaci a na vybavení pro kontrolu vstupů, digitální a analogové technologie. Společnost se těší prominentnímu postavení na celosvětovém trhu.

Společnost vyrostla na hodnotách, které jí až dosud přinášely úspěch: důraz na rodinou značku. Ve světě různého podnikání se společnost FERMAX zaměřila na jedinečnou řadu modelů.

Technologie a možnosti systémů:

­Analogový systém 4+N - Tradiční systém doporučovaný pro instalace s malým počtem domácností

­Systém DIGITAL VDS - Systém doporučovaný pro střední až větší instalace, maximálně 199 domácností. Vedení u varianty VDS je zredukováno na tři vodiče a 3x koaxiál pro video verzi. U systému BUS-2 jsou potřeba pouze dva vodiče pro celou instalaci, a to jak pro audio, tak pro video verzi.

­Systém DIGITAL MDS - Nejvýkonnější systém, který instalace umožnuje s "neomezeným" počtem domácností. Integrovaná správa, funkce pro kontrolu vstupu i automatizaci zařízení. V obytných komplexech lze kombinovat se systémy VDS a BUS-2 pro vnitřní budovy.

­Duox Plus - jedinečný plně digitální systém domovní komunikace ve 2 vodičích. Nové designy zařízení, vzdálená komunikace přes aplikaci, focení, otevírání dveří, atd.
Malé, střední, ale i rozsáhlé aplikace. https://issuu.com/fermaxlibrary/docs/pu01717?fr=sMWFkNTIzNjY

­Systém MEET- IP systém FERMAX MEET je 100% IP systém založený na SIP P2P infrastruktuře, vysoce efektivní, flexibilní a se silnou přizpůsobivostí.
​Systém MEET poskytuje vynikající kvalitu HD VIDEO a křišťálově čistou zvukovou komunikaci. https://meet.fermax.com/

Možnosti použití:

Od návrhu projektu po realizaci

  • Rodinné domy
  • Obytné domy do 24 bytových jednotek
  • Obytné domy nad 24 bytových jednotek
  • Rozsáhlé bytové komplexy
  • Rekonstrukce zastaralých a nefunkčních systémů

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.