Elektrická požární signalizace - EPS

Pokud potřebujete zajistit vašemu objektu maximální ochranu s ohledem na riziko vzniku požáru, neváhejte a nechte si od nás nainstalovat systém elektrické požární signalizace. Minimalizujete tak riziko vzniku fatální škody na vašem majetku při přídném požáru či úniku nebezpečných plynů. V přední řadě ale ochráníte i vaše zaměstnance. Taková ochrana ale nemusí být nutně pouze pro firmy. Bez potíží nainstalujeme elektrickou požární signalizaci také do vašeho domu.

Jak to celé funguje?

Celý systém je navržen pro minimalizaci dopadů případného vzniku požáru ve vašem domu či firemním objektu. Na rizikových místech jsou rozmístěna čidla, která zajistí, že se případný problém ihned přenese na ústřednu, kde je nonstop služba, která zvládne reagovat na nastalou situaci.

Na takový signál je navázana celá řada dalších kroků. Například při vzniku požáru lze na signalizaci napojit doprovodné bezpečnostní prvky, jako jsou sirény či majáky. Všechny postupy jsou samozřejmě navrženy tak, aby byly podřízeny požárnímu řádu.

V případě, že čidlo pro signalizaci momentálně nefunguje, je zde možnost manuálního poplachu, který zaměstnanec nebo obsluha může spustit příslušními tlačítky, většinou na únikových cestách.

Proč požární signalizaci potřebujete?

  • Minimalizujete škody, které může napáchat případný požár či jiná nehoda
  • Zajistíte nejen bezpečnost majetku, ale hlavně bezpečnost vašich zaměstnanců

Všechny naše požární signalizace navrhujeme s ohledem na požární řád daného objektu a s maximálním důrazem na kvalitní zapojení. Všemu předchází důkladné testování a záruka při předání. Spolupracujeme s těmi nejlepšími v našem oboru. Spoléháme se na značky, jako jsou Siemens, Zetler, Menvier, Bosch a Apollo.

Rozhodli jste se pořídit elektrickou požární signalizaci? Zavolejte nám, nebo napište. Rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky, projdeme s vámi návrh a předběžnou kalkulaci a zasvětíme vás do všech tajů realizace.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.